Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Leona Hlaváčová

Leona Hlaváčová je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Nová Cerekev 24, 394 15 Nová Cerekev (okres Pelhřimov). IČO firmy je 19269358. Vznikla 20. dubna 2023, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů (66220). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
19269358
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Nová Cerekev 24, 394 15 Nová Cerekev
Stav
Aktivní

Je firma Leona Hlaváčová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Leona Hlaváčová
Sídlo
Nová Cerekev 24, 394 15 Nová Cerekev
IČO
19269358
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Leona Hlaváčová
IČO
19269358
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
Sídlo
Nová Cerekev 24, 394 15 Nová Cerekev
Okres
Pelhřimov
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
20. dubna 2023
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Pelhřimov: 16 896. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 711. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 66220) v kraji Vysočina: 725. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Leona Hlaváčová

Převažující činnost · CZ-NACE

66220 Činnosti zástupců pojišťovny a makléřů

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Leona Hlaváčová

Jaké je IČO firmy Leona Hlaváčová?

IČO firmy Leona Hlaváčová je 19269358.

Kde sídlí firma Leona Hlaváčová?

Sídlo firmy Leona Hlaváčová je Nová Cerekev 24, 394 15 Nová Cerekev, okres Pelhřimov, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Leona Hlaváčová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti zástupců pojišťovny a makléřů (66220).

Kdy vznikla firma Leona Hlaváčová?

Firma Leona Hlaváčová vznikla 20. dubna 2023 a existuje 3 roky.

Je firma Leona Hlaváčová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 19269358.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.