Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.

LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Slévárenská 409/16, 709 00 Ostrava (okres Ostrava-město). IČO firmy je 21765677. Vznikla 27. června 2024, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb (32500). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
21765677
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Slévárenská 409/16, 709 00 Ostrava
Stav
Aktivní

Je firma LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Ostravě, C 96462/KSOS

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.
Sídlo
Slévárenská 409/16, 709 00 Ostrava
IČO
21765677
Zápis v rejstříku
C 96462/KSOS vedená u Krajského soudu v Ostravě
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.
IČO
21765677
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Slévárenská 409/16, 709 00 Ostrava
Část obce
Mariánské Hory
Okres
Ostrava-město
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
27. června 2024
Základní kapitál
200 000,00 Kč
Spisová značka
C 96462/KSOS
Rejstříkový soud
Krajský soud v Ostravě
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 20 757. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 32500) v Moravskoslezském kraji: 230. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. Výroba zdravotnických prostředků Velkoobchod a maloobchod Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Výroba, obchod a služby jinde nezařazené

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Lavin Raja Yogamjednatel · od 27. června 2024
  • Gowri Kalyani Menonjednatel · od 27. června 2024

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
200 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Ostravě, spisová značka C 96462/KSOS.

Časté otázky o firmě LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.

Jaké je IČO firmy LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

IČO firmy LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. je 21765677.

Kde sídlí firma LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

Sídlo firmy LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. je Slévárenská 409/16, 709 00 Ostrava, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb (32500). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.

Kdy vznikla firma LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

Firma LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. vznikla 27. června 2024 a existuje 2 roky.

Jaký je základní kapitál firmy LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Lavin Raja Yogam (jednatel), Gowri Kalyani Menon (jednatel).

Je firma LRY GROUP OF COMPANIES CZECHIA s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21765677.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.