Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ľuboš Csonka
Ľuboš Csonka je zahraniční fyzická osoba se sídlem Družby národů 25/23, 783 36 Křelov-Břuchotín (okres Olomouc). IČO firmy je 21016291. Vznikla 13. prosince 2023, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: inženýrské činnosti a související technické poradenství (7112). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 21016291
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Družby národů 25/23, 783 36 Křelov-Břuchotín
- Stav
- Aktivní
Je firma Ľuboš Csonka spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ľuboš Csonka
- Sídlo
- Družby národů 25/23, 783 36 Křelov-Břuchotín
- IČO
- 21016291
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ľuboš Csonka
- IČO
- 21016291
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Družby národů 25/23, 783 36 Křelov-Břuchotín
- Část obce
- Břuchotín
- Okres
- Olomouc
- Kraj
- Olomoucký kraj
- Datum vzniku
- 13. prosince 2023
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Olomouc: 59 819. Z toho s právní formou zahraniční fyzická osoba: 594. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 7112) v Olomouckém kraji: 1 732. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ľuboš Csonka
Převažující činnost · CZ-NACE
7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ľuboš Csonka
Jaké je IČO firmy Ľuboš Csonka?
IČO firmy Ľuboš Csonka je 21016291.
Kde sídlí firma Ľuboš Csonka?
Sídlo firmy Ľuboš Csonka je Družby národů 25/23, 783 36 Křelov-Břuchotín, okres Olomouc, Olomoucký kraj.
Čím se zabývá Ľuboš Csonka?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je inženýrské činnosti a související technické poradenství (7112).
Kolik zaměstnanců má Ľuboš Csonka?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ľuboš Csonka?
Firma Ľuboš Csonka vznikla 13. prosince 2023 a existuje 2 roky.
Je firma Ľuboš Csonka aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21016291.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Daniel Šafář
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Markéta Kleinová
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- TimeFlex Companies s.r.o.
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Ing. arch. Marketa Benýšková
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- CLEVER LIVING, s.r.o.
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Michal Kratina
Křelov-Břuchotín · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Olha Prokopova
Olomouc · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Ing. arch. Vojtěch Petr Štýbnar
Hlásnice · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Bc. Anna Dvořáková
Horka nad Moravou · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Radovan Pajonk
Litovel · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Simona Kolínková
Hlubočky · Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- Jiří Hůlek
Hlubočky · Inženýrské činnosti a související technické poradenství