Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Luboš Martínek

Luboš Martínek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Všeruby 490, 330 16 Všeruby (okres Plzeň-sever). IČO firmy je 23697482. Vznikla 5. září 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
23697482
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Všeruby 490, 330 16 Všeruby
Stav
Aktivní

Je firma Luboš Martínek spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Luboš Martínek
Sídlo
Všeruby 490, 330 16 Všeruby
IČO
23697482
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Luboš Martínek
IČO
23697482
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Všeruby 490, 330 16 Všeruby
Okres
Plzeň-sever
Kraj
Plzeňský kraj
Datum vzniku
5. září 2025
Převažující činnost (CZ-NACE)
43120 Příprava staveniště
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Plzeň-sever: 19 316. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 13 869. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Plzeňském kraji: 4 961. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Luboš Martínek

Převažující činnost · CZ-NACE

43120 Příprava staveniště

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Luboš Martínek

Jaké je IČO firmy Luboš Martínek?

IČO firmy Luboš Martínek je 23697482.

Kde sídlí firma Luboš Martínek?

Sídlo firmy Luboš Martínek je Všeruby 490, 330 16 Všeruby, okres Plzeň-sever, Plzeňský kraj.

Čím se zabývá Luboš Martínek?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).

Kdy vznikla firma Luboš Martínek?

Firma Luboš Martínek vznikla 5. září 2025 a existuje 1 rok.

Je firma Luboš Martínek aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23697482.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.