Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Lumír Kuchař
Lumír Kuchař je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Závodí 437, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm (okres Nový Jičín). IČO firmy je 61624616. Vznikla 25. července 1994, tedy před 32 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 61624616
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Závodí 437, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
- Stav
- Aktivní
Je firma Lumír Kuchař spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Lumír Kuchař
- Sídlo
- Závodí 437, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
- IČO
- 61624616
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Lumír Kuchař
- IČO
- 61624616
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Závodí 437, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm
- Okres
- Nový Jičín
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 25. července 1994
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Nový Jičín: 29 886. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 21 499. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Moravskoslezském kraji: 9 953. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Lumír Kuchař
Převažující činnost · CZ-NACE
56100 Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Lumír Kuchař
Jaké je IČO firmy Lumír Kuchař?
IČO firmy Lumír Kuchař je 61624616.
Kde sídlí firma Lumír Kuchař?
Sídlo firmy Lumír Kuchař je Závodí 437, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Lumír Kuchař?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).
Kolik zaměstnanců má Lumír Kuchař?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Lumír Kuchař?
Firma Lumír Kuchař vznikla 25. července 1994 a existuje 32 let.
Je firma Lumír Kuchař aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 61624616.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ondřej Běčák
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- René Zahradník
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Marcela Formánková
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Ing. Jiří Unruh
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Cukrárna U Zvonu s.r.o.
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Alena Bordovská
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Sára Síbková
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Libor Polehla - POLI
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Lumír Formánek
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Martin Křenek
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Michaela Olejáková
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních
- Petr Jouza
Frenštát pod Radhoštěm · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních