Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Magdalena Nechvílová
Magdalena Nechvílová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pod Strání 898, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší (okres Trutnov). IČO firmy je 87539942. Vznikla 17. ledna 2011, tedy před 15 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 87539942
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod Strání 898, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
- Stav
- Aktivní
Je firma Magdalena Nechvílová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Magdalena Nechvílová
- Sídlo
- Pod Strání 898, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
- IČO
- 87539942
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Magdalena Nechvílová
- IČO
- 87539942
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pod Strání 898, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší
- Okres
- Trutnov
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 17. ledna 2011
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 47790 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Trutnov: 27 567. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 748. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 47790) v Královéhradeckém kraji: 929. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Magdalena Nechvílová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Magdalena Nechvílová
Jaké je IČO firmy Magdalena Nechvílová?
IČO firmy Magdalena Nechvílová je 87539942.
Kde sídlí firma Magdalena Nechvílová?
Sídlo firmy Magdalena Nechvílová je Pod Strání 898, 542 33 Rtyně v Podkrkonoší, okres Trutnov, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Magdalena Nechvílová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je maloobchod s použitým zbožím v prodejnách (47790).
Kdy vznikla firma Magdalena Nechvílová?
Firma Magdalena Nechvílová vznikla 17. ledna 2011 a existuje 15 let.
Je firma Magdalena Nechvílová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 87539942.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lada Buriánová
Rtyně v Podkrkonoší · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Ing. Michal Nechvíle
Rtyně v Podkrkonoší · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Ladislav Vlček
Rtyně v Podkrkonoší · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Stanislav Hložek
Vrchlabí · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Ivana Štanclová
Dvůr Králové nad Labem · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Petr Cetényi
Vítězná · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Jan Rubeš
Chvaleč · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Michal Damianidis
Dvůr Králové nad Labem · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Tomáš Voňka
Dvůr Králové nad Labem · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- David Černý
Pec pod Sněžkou · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Lenka Hejduková
Dvůr Králové nad Labem · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- Hana Zahradníková
Vrchlabí · Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách