Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Magdaléna Pilátová
Magdaléna Pilátová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Čepřovice 65, 387 56 Čepřovice (okres Strakonice). IČO firmy je 23055847. Vznikla 12. března 2025, tedy před 1 rokem. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků (107). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 23055847
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Čepřovice 65, 387 56 Čepřovice
- Stav
- Aktivní
Je firma Magdaléna Pilátová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Magdaléna Pilátová
- Sídlo
- Čepřovice 65, 387 56 Čepřovice
- IČO
- 23055847
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Magdaléna Pilátová
- IČO
- 23055847
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Čepřovice 65, 387 56 Čepřovice
- Okres
- Strakonice
- Kraj
- Jihočeský kraj
- Datum vzniku
- 12. března 2025
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 107 Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Strakonice: 15 722. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 700. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 107) v Jihočeském kraji: 457. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Magdaléna Pilátová
Převažující činnost · CZ-NACE
107 Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Magdaléna Pilátová
Jaké je IČO firmy Magdaléna Pilátová?
IČO firmy Magdaléna Pilátová je 23055847.
Kde sídlí firma Magdaléna Pilátová?
Sídlo firmy Magdaléna Pilátová je Čepřovice 65, 387 56 Čepřovice, okres Strakonice, Jihočeský kraj.
Čím se zabývá Magdaléna Pilátová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků (107).
Kdy vznikla firma Magdaléna Pilátová?
Firma Magdaléna Pilátová vznikla 12. března 2025 a existuje 1 rok.
Je firma Magdaléna Pilátová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 23055847.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Kafíčko Strakonice, s.r.o.
Strakonice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Michal Hroch
Přešťovice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Ve formě s.r.o.
Blatná · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Martina Kadlecová
Blatná · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Eliška Brabcová
Bavorov · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Andrea Šenderová
Sedlice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Jasmína Aleksanjan
Přední Zborovice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Marie Dichtlová
Volyně · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Dejsikousek s.r.o.
Strakonice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Miroslava Bernas Šťastná
Strakonice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Monika Češková
Myštice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- Marcela Votavová
Strakonice · Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků