Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Marcela Rybková
Marcela Rybková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kvítkov 23, 415 01 Modlany (okres Teplice). IČO firmy je 86760220. Vznikla 3. května 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 86760220
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kvítkov 23, 415 01 Modlany
- Stav
- Aktivní
Je firma Marcela Rybková spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Marcela Rybková
- Sídlo
- Kvítkov 23, 415 01 Modlany
- IČO
- 86760220
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Marcela Rybková
- IČO
- 86760220
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kvítkov 23, 415 01 Modlany
- Část obce
- Kvítkov
- Okres
- Teplice
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 3. května 2004
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 257 Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Teplice: 26 574. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 276. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 257) v Ústeckém kraji: 2 440. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Marcela Rybková
Převažující činnost · CZ-NACE
257 Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 107 Výroba pekařských, cukrářských a jiných moučných výrobků
- 22 Výroba pryžových a plastových výrobků
- 25 Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
- 256 Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
- 331 Opravy kovodělných výrobků, strojů a zařízení
- 43120 Příprava staveniště
- 45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 77290 Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 90020 Podpůrné činnosti pro scénická umění
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Marcela Rybková
Jaké je IČO firmy Marcela Rybková?
IČO firmy Marcela Rybková je 86760220.
Kde sídlí firma Marcela Rybková?
Sídlo firmy Marcela Rybková je Kvítkov 23, 415 01 Modlany, okres Teplice, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Marcela Rybková?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257).
Kolik zaměstnanců má Marcela Rybková?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Marcela Rybková?
Firma Marcela Rybková vznikla 3. května 2004 a existuje 22 let.
Je firma Marcela Rybková aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 86760220.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- TRYZAM s.r.o.
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Lubomír Nedvěd
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Marek Kubín
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Karel Pospíšil
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Alois Purkard
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Pavel Rameš
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Petr Bureš
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Zuzana Blažková
Modlany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Jiří Ságer
Osek · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Petr Lejhanec
Teplice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- František Polák
Bořislav · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Dušan Šupka
Háj u Duchcova · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků