Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Marek Lukas
Marek Lukas je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Vranov 323, 664 32 Vranov (okres Brno-venkov). IČO firmy je 76501078. Vznikla 4. ledna 2010, tedy před 16 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 76501078
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vranov 323, 664 32 Vranov
- Stav
- Aktivní
Je firma Marek Lukas spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Marek Lukas
- Sídlo
- Vranov 323, 664 32 Vranov
- IČO
- 76501078
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Marek Lukas
- IČO
- 76501078
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vranov 323, 664 32 Vranov
- Okres
- Brno-venkov
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 4. ledna 2010
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-venkov: 55 088. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 38 781. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) v Jihomoravském kraji: 6 170. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Marek Lukas
Převažující činnost · CZ-NACE
73110 Činnosti reklamních agentur
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 11010 Destilace, rektifikace a míchání lihovin
- 74200 Fotografické činnosti
- 855 Ostatní vzdělávání
- 90020 Podpůrné činnosti pro scénická umění
- 93190 Ostatní sportovní činnosti
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Marek Lukas
Jaké je IČO firmy Marek Lukas?
IČO firmy Marek Lukas je 76501078.
Kde sídlí firma Marek Lukas?
Sídlo firmy Marek Lukas je Vranov 323, 664 32 Vranov, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Marek Lukas?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kdy vznikla firma Marek Lukas?
Firma Marek Lukas vznikla 4. ledna 2010 a existuje 16 let.
Je firma Marek Lukas aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76501078.
Další firmy v Jihomoravském kraji
- 0x1 Gruppe, z.s.Brno
- 1000 Realit CZ, s.r.o.Mikulov
- 100KA s. r. o.Rájec-Jestřebí
- 100MEGA Distribution s.r.o.Brno
- 100MEGA Energy s.r.o.Brno
- 100% REWORK Plus s.r.o.Brno
- 100% REWORK s.r.o.Brno
- 100 x better shop s.r.o.Boskovice
Firmy s podobnou činností
- 0101,s.r.o.Reklamní činnosti
- 1000ZKH, s.r.o.Reklamní činnosti
- 100 Spire Media s.r.o.Reklamní činnosti
- 106 PRODUCTION spol. s r.o.Reklamní činnosti
- 10vor11 s.r.o.Činnosti reklamních agentur
- 1-2-3 GO! s.r.o.Reklamní činnosti
- 123 Media s.r.o.Reklamní činnosti
- 130 s.r.o.Činnosti reklamních agentur