Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Marie VINKLEROVÁ

Marie VINKLEROVÁ je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na okraji 1307/18, 162 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 86640810. Vznikla 16. února 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: univerzální administrativní činnosti (82110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
86640810
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na okraji 1307/18, 162 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Marie VINKLEROVÁ spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Marie VINKLEROVÁ
Sídlo
Na okraji 1307/18, 162 00 Praha
IČO
86640810
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Marie VINKLEROVÁ
IČO
86640810
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na okraji 1307/18, 162 00 Praha
Část obce
Břevnov (Praha 6)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
16. února 2004
Převažující činnost (CZ-NACE)
82110 Univerzální administrativní činnosti
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 82110) v hlavním městě Praze: 6 756. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Marie VINKLEROVÁ

Převažující činnost · CZ-NACE

82110 Univerzální administrativní činnosti

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Marie VINKLEROVÁ

Jaké je IČO firmy Marie VINKLEROVÁ?

IČO firmy Marie VINKLEROVÁ je 86640810.

Kde sídlí firma Marie VINKLEROVÁ?

Sídlo firmy Marie VINKLEROVÁ je Na okraji 1307/18, 162 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Marie VINKLEROVÁ?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je univerzální administrativní činnosti (82110).

Kolik zaměstnanců má Marie VINKLEROVÁ?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Marie VINKLEROVÁ?

Firma Marie VINKLEROVÁ vznikla 16. února 2004 a existuje 22 let.

Je firma Marie VINKLEROVÁ aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 86640810.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.