Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Markéta Jančářová

Markéta Jančářová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Hlucká 297, 687 62 Dolní Němčí (okres Uherské Hradiště). IČO firmy je 08410119. Vznikla 12. srpna 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod, kromě motorových vozidel (46). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
08410119
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hlucká 297, 687 62 Dolní Němčí
Stav
Aktivní

Je firma Markéta Jančářová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Markéta Jančářová
Sídlo
Hlucká 297, 687 62 Dolní Němčí
IČO
08410119
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Markéta Jančářová
IČO
08410119
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Hlucká 297, 687 62 Dolní Němčí
Okres
Uherské Hradiště
Kraj
Zlínský kraj
Datum vzniku
12. srpna 2019
Převažující činnost (CZ-NACE)
46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Uherské Hradiště: 32 438. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 21 953. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 46) ve Zlínském kraji: 1 211. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Markéta Jančářová

Převažující činnost · CZ-NACE

46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Markéta Jančářová

Jaké je IČO firmy Markéta Jančářová?

IČO firmy Markéta Jančářová je 08410119.

Kde sídlí firma Markéta Jančářová?

Sídlo firmy Markéta Jančářová je Hlucká 297, 687 62 Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště, Zlínský kraj.

Čím se zabývá Markéta Jančářová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod, kromě motorových vozidel (46).

Kolik zaměstnanců má Markéta Jančářová?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Markéta Jančářová?

Firma Markéta Jančářová vznikla 12. srpna 2019 a existuje 7 let.

Je firma Markéta Jančářová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08410119.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.