Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Martin Duchoň
Martin Duchoň je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Narysov 20, 261 01 Narysov (okres Příbram). IČO firmy je 06091075. Vznikla 10. května 2017, tedy před 9 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 06091075
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Narysov 20, 261 01 Narysov
- Stav
- Aktivní
Je firma Martin Duchoň spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Martin Duchoň
- Sídlo
- Narysov 20, 261 01 Narysov
- IČO
- 06091075
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Martin Duchoň
- IČO
- 06091075
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Narysov 20, 261 01 Narysov
- Okres
- Příbram
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 10. května 2017
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 257 Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 21 508. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 257) ve Středočeském kraji: 3 556. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Martin Duchoň
Převažující činnost · CZ-NACE
257 Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 25 Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků, kromě strojů a zařízení
- 256 Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
- 45200 Opravy a údržba motorových vozidel, kromě motocyklů
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- 47790 Maloobchod s použitým zbožím v prodejnách
- 7112 Inženýrské činnosti a související technické poradenství
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- 7490 Ostatní profesní, vědecké a technické činnosti j. n.
- 77290 Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Martin Duchoň
Jaké je IČO firmy Martin Duchoň?
IČO firmy Martin Duchoň je 06091075.
Kde sídlí firma Martin Duchoň?
Sídlo firmy Martin Duchoň je Narysov 20, 261 01 Narysov, okres Příbram, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Martin Duchoň?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257).
Kolik zaměstnanců má Martin Duchoň?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Martin Duchoň?
Firma Martin Duchoň vznikla 10. května 2017 a existuje 9 let.
Je firma Martin Duchoň aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 06091075.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ladislav Hanáček
Narysov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Jaroslav Broum
Tochovice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Václav Filip
Sedlčany · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Vladimír Drábek
Příbram · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Lukáš Kretschmer
Nečín · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Ing. Miroslav Němota
Nový Knín · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Martin Králíček
Drásov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Jaroslav Stehlík
Hlubyně · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Milan Třešnička
Sedlec-Prčice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Zdeněk Mašek
Ohrazenice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Tomáš Kopka
Kosova Hora · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků
- Václav Balatý
Milešov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků