Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Martin SEMAN
Martin SEMAN je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Jakutská 853/10, 100 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 86651412. Vznikla 1. května 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výstavba bytových a nebytových budov (4120). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 86651412
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jakutská 853/10, 100 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Martin SEMAN spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Martin SEMAN
- Sídlo
- Jakutská 853/10, 100 00 Praha
- IČO
- 86651412
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Martin SEMAN
- IČO
- 86651412
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jakutská 853/10, 100 00 Praha
- Část obce
- Vršovice (Praha 10)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 1. května 2004
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 4120 Výstavba bytových a nebytových budov
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 4120) v hlavním městě Praze: 10 066. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Martin SEMAN
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Martin SEMAN
Jaké je IČO firmy Martin SEMAN?
IČO firmy Martin SEMAN je 86651412.
Kde sídlí firma Martin SEMAN?
Sídlo firmy Martin SEMAN je Jakutská 853/10, 100 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Martin SEMAN?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výstavba bytových a nebytových budov (4120).
Kolik zaměstnanců má Martin SEMAN?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Martin SEMAN?
Firma Martin SEMAN vznikla 1. května 2004 a existuje 22 let.
Je firma Martin SEMAN aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 86651412.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- UNIVERSTAV, spol. s r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- IBAR s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- Rekomont, a. s.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- FOFRMONT CZ s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- Ing. Zdeněk Cvinger
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- Lešenářství, s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- RealConsult Chylík s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- České krby s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- Miroslav Šprýsl
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- O.K.H.M. s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- 4IDEA interier, družstvo
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov
- Spící kámen,s.r.o.
Praha · Výstavba bytových a nebytových budov