Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Martin Vostrý
Martin Vostrý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Černokostelecká 588/113, 100 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 45717893. Vznikla 21. dubna 1993, tedy před 33 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: elektrické instalace (43210). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 45717893
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Černokostelecká 588/113, 100 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Martin Vostrý spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Martin Vostrý
- Sídlo
- Černokostelecká 588/113, 100 00 Praha
- IČO
- 45717893
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Martin Vostrý
- IČO
- 45717893
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Černokostelecká 588/113, 100 00 Praha
- Část obce
- Strašnice (Praha 10)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 21. dubna 1993
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43210 Elektrické instalace
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 334 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43210) v hlavním městě Praze: 2 117. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Martin Vostrý
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Martin Vostrý
Jaké je IČO firmy Martin Vostrý?
IČO firmy Martin Vostrý je 45717893.
Kde sídlí firma Martin Vostrý?
Sídlo firmy Martin Vostrý je Černokostelecká 588/113, 100 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Martin Vostrý?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je elektrické instalace (43210).
Kolik zaměstnanců má Martin Vostrý?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Martin Vostrý?
Firma Martin Vostrý vznikla 21. dubna 1993 a existuje 33 let.
Je firma Martin Vostrý aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 45717893.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Prokryl stav s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- KIMBERK s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- PREHAS s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- ERBIA Energy a.s.
Praha · Elektrické instalace
- TEP Energy s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- MF business s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- STORMS stavební společnost s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- Vaše elektrárna s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- El.Sergio s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- POWERMONT s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- MONTÁŽNÍ SERVIS s.r.o.
Praha · Elektrické instalace
- Elektrokomfort s.r.o.
Praha · Elektrické instalace