Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace

Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace je příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem se sídlem Česká Bříza 168, 330 11 Česká Bříza (okres Plzeň-sever). IČO firmy je 72561343. Vznikla 1. září 2012, tedy před 14 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: předškolní vzdělávání (85100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 6 - 9 zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
72561343
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Sídlo
Česká Bříza 168, 330 11 Česká Bříza
Stav
Aktivní

Je firma Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace
Sídlo
Česká Bříza 168, 330 11 Česká Bříza
IČO
72561343
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace
IČO
72561343
Právní forma
Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem
Sídlo
Česká Bříza 168, 330 11 Česká Bříza
Okres
Plzeň-sever
Kraj
Plzeňský kraj
Datum vzniku
1. září 2012
Převažující činnost (CZ-NACE)
85100 Předškolní vzdělávání
Počet zaměstnanců (kategorie)
6 - 9 zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Plzeň-sever: 19 316. Z toho s právní formou příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem: 74. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 85100) v Plzeňském kraji: 179. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace

Převažující činnost · CZ-NACE

85100 Předškolní vzdělávání

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
6 - 9 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace

Jaké je IČO firmy Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace?

IČO firmy Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace je 72561343.

Kde sídlí firma Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace?

Sídlo firmy Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace je Česká Bříza 168, 330 11 Česká Bříza, okres Plzeň-sever, Plzeňský kraj.

Čím se zabývá Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je předškolní vzdělávání (85100).

Kolik zaměstnanců má Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 6 - 9 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace?

Firma Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace vznikla 1. září 2012 a existuje 14 let.

Je firma Mateřská škola Česká Bříza, příspěvková organizace aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72561343.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.