Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Matúš Ľudma

Matúš Ľudma je zahraniční fyzická osoba se sídlem Na hutích 766/7, 160 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 02436817. Vznikla 11. prosince 2013, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti v oblasti informačních technologií (620). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
02436817
Právní forma
Zahraniční fyzická osoba
Sídlo
Na hutích 766/7, 160 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma Matúš Ľudma spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Matúš Ľudma
Sídlo
Na hutích 766/7, 160 00 Praha
IČO
02436817
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Matúš Ľudma
IČO
02436817
Právní forma
Zahraniční fyzická osoba
Sídlo
Na hutích 766/7, 160 00 Praha
Část obce
Bubeneč (Praha 6)
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
11. prosince 2013
Převažující činnost (CZ-NACE)
620 Činnosti v oblasti informačních technologií
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou zahraniční fyzická osoba: 30 944. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 620) v hlavním městě Praze: 29 793. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Matúš Ľudma

Převažující činnost · CZ-NACE

620 Činnosti v oblasti informačních technologií

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Matúš Ľudma

Jaké je IČO firmy Matúš Ľudma?

IČO firmy Matúš Ľudma je 02436817.

Kde sídlí firma Matúš Ľudma?

Sídlo firmy Matúš Ľudma je Na hutích 766/7, 160 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá Matúš Ľudma?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti v oblasti informačních technologií (620).

Kolik zaměstnanců má Matúš Ľudma?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Matúš Ľudma?

Firma Matúš Ľudma vznikla 11. prosince 2013 a existuje 12 let.

Je firma Matúš Ľudma aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 02436817.

Další firmy v hlavním městě Praze

Firmy s podobnou činností