Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Mgr. Lucie Plešková

Mgr. Lucie Plešková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Statenická 493, 252 62 Statenice (okres Praha-západ). IČO firmy je 74995430. Vznikla 15. září 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní činnosti související se zdravotní péčí (8690). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
74995430
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Statenická 493, 252 62 Statenice
Stav
Aktivní

Je firma Mgr. Lucie Plešková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Mgr. Lucie Plešková
Sídlo
Statenická 493, 252 62 Statenice
IČO
74995430
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Mgr. Lucie Plešková
IČO
74995430
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Statenická 493, 252 62 Statenice
Okres
Praha-západ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
15. září 2009
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 916. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 8690) ve Středočeském kraji: 718. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Mgr. Lucie Plešková

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Mgr. Lucie Plešková

Jaké je IČO firmy Mgr. Lucie Plešková?

IČO firmy Mgr. Lucie Plešková je 74995430.

Kde sídlí firma Mgr. Lucie Plešková?

Sídlo firmy Mgr. Lucie Plešková je Statenická 493, 252 62 Statenice, okres Praha-západ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Mgr. Lucie Plešková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní činnosti související se zdravotní péčí (8690).

Kdy vznikla firma Mgr. Lucie Plešková?

Firma Mgr. Lucie Plešková vznikla 15. září 2009 a existuje 17 let.

Je firma Mgr. Lucie Plešková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74995430.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.