Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Mgr. Renata Langová

Mgr. Renata Langová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Slepá 246, 252 03 Řitka (okres Praha-západ). IČO firmy je 67033342. Vznikla 27. března 1998, tedy před 28 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: překladatelské a tlumočnické činnosti (74300). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
67033342
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Slepá 246, 252 03 Řitka
Stav
Aktivní

Je firma Mgr. Renata Langová spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Mgr. Renata Langová
Sídlo
Slepá 246, 252 03 Řitka
IČO
67033342
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Mgr. Renata Langová
IČO
67033342
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Slepá 246, 252 03 Řitka
Okres
Praha-západ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
27. března 1998
Převažující činnost (CZ-NACE)
74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 916. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 74300) ve Středočeském kraji: 4 420. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Mgr. Renata Langová

Převažující činnost · CZ-NACE

74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Mgr. Renata Langová

Jaké je IČO firmy Mgr. Renata Langová?

IČO firmy Mgr. Renata Langová je 67033342.

Kde sídlí firma Mgr. Renata Langová?

Sídlo firmy Mgr. Renata Langová je Slepá 246, 252 03 Řitka, okres Praha-západ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Mgr. Renata Langová?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je překladatelské a tlumočnické činnosti (74300).

Kolik zaměstnanců má Mgr. Renata Langová?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Mgr. Renata Langová?

Firma Mgr. Renata Langová vznikla 27. března 1998 a existuje 28 let.

Je firma Mgr. Renata Langová aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 67033342.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.