Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Mgr. Veronika Kubaňová
Mgr. Veronika Kubaňová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Březovská 484, 252 46 Vrané nad Vltavou (okres Praha-západ). IČO firmy je 60608021. Vznikla 9. srpna 2000, tedy před 26 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní vzdělávání j. n. (8559). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 60608021
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Březovská 484, 252 46 Vrané nad Vltavou
- Stav
- Aktivní
Je firma Mgr. Veronika Kubaňová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Mgr. Veronika Kubaňová
- Sídlo
- Březovská 484, 252 46 Vrané nad Vltavou
- IČO
- 60608021
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Mgr. Veronika Kubaňová
- IČO
- 60608021
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Březovská 484, 252 46 Vrané nad Vltavou
- Okres
- Praha-západ
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 9. srpna 2000
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 8559 Ostatní vzdělávání j. n.
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-západ: 51 143. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 35 916. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 8559) ve Středočeském kraji: 525. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Mgr. Veronika Kubaňová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Mgr. Veronika Kubaňová
Jaké je IČO firmy Mgr. Veronika Kubaňová?
IČO firmy Mgr. Veronika Kubaňová je 60608021.
Kde sídlí firma Mgr. Veronika Kubaňová?
Sídlo firmy Mgr. Veronika Kubaňová je Březovská 484, 252 46 Vrané nad Vltavou, okres Praha-západ, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Mgr. Veronika Kubaňová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní vzdělávání j. n. (8559).
Kolik zaměstnanců má Mgr. Veronika Kubaňová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Mgr. Veronika Kubaňová?
Firma Mgr. Veronika Kubaňová vznikla 9. srpna 2000 a existuje 26 let.
Je firma Mgr. Veronika Kubaňová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 60608021.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Julie Růžičková
Ptice · Ostatní vzdělávání j. n.
- Mgr. Martina Kubaňová
Březová-Oleško · Ostatní vzdělávání j. n.
- Mgr. Lucie Strejcová
Ohrobec · Ostatní vzdělávání j. n.
- PhDr. Veronika Svoboda
Černošice · Ostatní vzdělávání j. n.
- Mgr. Inna Šuchmanová
Roztoky · Ostatní vzdělávání j. n.
- Účetnictví VÚJ s.r.o.
Dobřichovice · Ostatní vzdělávání j. n.
- Monika Paukertová
Řevnice · Ostatní vzdělávání j. n.
- MERIDIANA Praha, s.r.o.
Hostivice · Ostatní vzdělávání j. n.
- Mgr. Ivana Klímová
Libčice nad Vltavou · Ostatní vzdělávání j. n.
- Mgr. Kateřina Vondrková
Jesenice · Ostatní vzdělávání j. n.
- Albit Technologies, s.r.o.
Kamenný Přívoz · Ostatní vzdělávání j. n.
- Sunny Canadian International School-Activities, s.r.o.
Jesenice · Ostatní vzdělávání j. n.