Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Michal Beránek
Michal Beránek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Nová 851/16, 683 23 Ivanovice na Hané (okres Vyškov). IČO firmy je 72386665. Vznikla 10. května 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 72386665
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nová 851/16, 683 23 Ivanovice na Hané
- Stav
- Aktivní
Je firma Michal Beránek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Michal Beránek
- Sídlo
- Nová 851/16, 683 23 Ivanovice na Hané
- IČO
- 72386665
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Michal Beránek
- IČO
- 72386665
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Nová 851/16, 683 23 Ivanovice na Hané
- Okres
- Vyškov
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 10. května 2004
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Vyškov: 21 482. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 15 649. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Jihomoravském kraji: 12 870. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Michal Beránek
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Michal Beránek
Jaké je IČO firmy Michal Beránek?
IČO firmy Michal Beránek je 72386665.
Kde sídlí firma Michal Beránek?
Sídlo firmy Michal Beránek je Nová 851/16, 683 23 Ivanovice na Hané, okres Vyškov, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Michal Beránek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kdy vznikla firma Michal Beránek?
Firma Michal Beránek vznikla 10. května 2004 a existuje 22 let.
Je firma Michal Beránek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72386665.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Valentyn Sylenko
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Vojtěch Štroblík
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Jakub Műller
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Ladislav Selinger
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Jiří Holba
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Zdeněk Zrotál
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Lubomír Annuš
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Jakub Doležel
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Josef Gurka
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Tomáš Holba
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Vlastislav Drobílek
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště
- Václav Pelc
Ivanovice na Hané · Příprava staveniště