Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Michal Betlach

Michal Betlach je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Novina 439, 407 22 Benešov nad Ploučnicí (okres Děčín). IČO firmy je 74397141. Vznikla 1. března 2007, tedy před 19 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
74397141
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Novina 439, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
Stav
Aktivní

Je firma Michal Betlach spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Michal Betlach
Sídlo
Novina 439, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
IČO
74397141
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Michal Betlach
IČO
74397141
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Novina 439, 407 22 Benešov nad Ploučnicí
Okres
Děčín
Kraj
Ústecký kraj
Datum vzniku
1. března 2007
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Děčín: 26 212. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 19 485. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Ústeckém kraji: 6 623. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Michal Betlach

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Michal Betlach

Jaké je IČO firmy Michal Betlach?

IČO firmy Michal Betlach je 74397141.

Kde sídlí firma Michal Betlach?

Sídlo firmy Michal Betlach je Novina 439, 407 22 Benešov nad Ploučnicí, okres Děčín, Ústecký kraj.

Čím se zabývá Michal Betlach?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).

Kdy vznikla firma Michal Betlach?

Firma Michal Betlach vznikla 1. března 2007 a existuje 19 let.

Je firma Michal Betlach aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 74397141.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Michal Schwoma

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Petr Prokopec

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Lubomír Hakl

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Lukáš Březina

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Ringo Jakulat

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Martina Kudrnová

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Peter Kletzmayr

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Lucie Krupičková

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Martin Michalica Sedláček

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Soňa Lankašová

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • Michal Kropáč

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení

  • František Novotný

    Benešov nad Ploučnicí · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení