Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Michal Tupý
Michal Tupý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kounice 443, 289 15 Kounice (okres Nymburk). IČO firmy je 71623574. Vznikla 11. března 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti reklamních agentur (73110). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 71623574
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kounice 443, 289 15 Kounice
- Stav
- Aktivní
Je firma Michal Tupý spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Michal Tupý
- Sídlo
- Kounice 443, 289 15 Kounice
- IČO
- 71623574
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Michal Tupý
- IČO
- 71623574
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Kounice 443, 289 15 Kounice
- Okres
- Nymburk
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 11. března 2002
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Nymburk: 24 940. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 409. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 73110) ve Středočeském kraji: 6 386. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Michal Tupý
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Michal Tupý
Jaké je IČO firmy Michal Tupý?
IČO firmy Michal Tupý je 71623574.
Kde sídlí firma Michal Tupý?
Sídlo firmy Michal Tupý je Kounice 443, 289 15 Kounice, okres Nymburk, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Michal Tupý?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti reklamních agentur (73110).
Kolik zaměstnanců má Michal Tupý?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Michal Tupý?
Firma Michal Tupý vznikla 11. března 2002 a existuje 24 let.
Je firma Michal Tupý aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71623574.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- MM BEAUTY CZECH s.r.o.
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Adéla Fleglová
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Ondřej Stejskal
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Kateřina Krátká
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Milan Turek
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Natálie Dusová
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Ing. Renata Hocká
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Martin Kolář
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Klára Pospíšilová
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Ing. Ondřej Valta
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Erik Kolář
Kounice · Činnosti reklamních agentur
- Lucie Krausová
Kounice · Činnosti reklamních agentur