Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Milan Ulrich

Milan Ulrich je zemědělský podnikatel - fyzická osoba se sídlem Nerudova 261, 549 57 Teplice nad Metují (okres Náchod). IČO firmy je 13200241. Vznikla 12. prosince 1990, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: smíšené hospodářství (01500). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
13200241
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Nerudova 261, 549 57 Teplice nad Metují
Stav
Aktivní

Je firma Milan Ulrich spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Milan Ulrich
Sídlo
Nerudova 261, 549 57 Teplice nad Metují
IČO
13200241
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Milan Ulrich
IČO
13200241
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Nerudova 261, 549 57 Teplice nad Metují
Okres
Náchod
Kraj
Královéhradecký kraj
Datum vzniku
12. prosince 1990
Převažující činnost (CZ-NACE)
01500 Smíšené hospodářství
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Náchod: 24 942. Z toho s právní formou zemědělský podnikatel - fyzická osoba: 752. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 01500) v Královéhradeckém kraji: 569. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Milan Ulrich

Převažující činnost · CZ-NACE

01500 Smíšené hospodářství

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Milan Ulrich

Jaké je IČO firmy Milan Ulrich?

IČO firmy Milan Ulrich je 13200241.

Kde sídlí firma Milan Ulrich?

Sídlo firmy Milan Ulrich je Nerudova 261, 549 57 Teplice nad Metují, okres Náchod, Královéhradecký kraj.

Čím se zabývá Milan Ulrich?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je smíšené hospodářství (01500).

Kdy vznikla firma Milan Ulrich?

Firma Milan Ulrich vznikla 12. prosince 1990 a existuje 35 let.

Je firma Milan Ulrich aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 13200241.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.