Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Miroslav Kaleja

Miroslav Kaleja je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Dražice 161, 391 31 Dražice (okres Tábor). IČO firmy je 04461436. Vznikla 7. října 2015, tedy před 11 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění (256). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
04461436
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Dražice 161, 391 31 Dražice
Stav
Aktivní

Je firma Miroslav Kaleja spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Miroslav Kaleja
Sídlo
Dražice 161, 391 31 Dražice
IČO
04461436
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Miroslav Kaleja
IČO
04461436
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Dražice 161, 391 31 Dražice
Okres
Tábor
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
7. října 2015
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Tábor: 25 231. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 17 397. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 256) v Jihočeském kraji: 1 333. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Miroslav Kaleja

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Miroslav Kaleja

Jaké je IČO firmy Miroslav Kaleja?

IČO firmy Miroslav Kaleja je 04461436.

Kde sídlí firma Miroslav Kaleja?

Sídlo firmy Miroslav Kaleja je Dražice 161, 391 31 Dražice, okres Tábor, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Miroslav Kaleja?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění (256).

Kdy vznikla firma Miroslav Kaleja?

Firma Miroslav Kaleja vznikla 7. října 2015 a existuje 11 let.

Je firma Miroslav Kaleja aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 04461436.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Ing. Karel Horský

    Dražice · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Jaroslav Petrus

    Dražice · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Vanyo Stoyanov

    Tábor · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Bc. Ondřej Aron

    Mladá Vožice · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Pavel Makovec

    Chotoviny · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • František Janáčik

    Sezimovo Ústí · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Daniel Gálik

    Opařany · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Tomáš Nerad

    Ratibořské Hory · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • eMko Tábor s.r.o.

    Tábor · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Đúc Ngoc Tran

    Budislav · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Vít Čančura

    Veselí nad Lužnicí · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění

  • Tomáš Čihák

    Březnice · Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění