Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Monika Podlipová
Monika Podlipová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Osvobození 137, 345 25 Hostouň (okres Domažlice). IČO firmy je 63500833. Vznikla 17. listopadu 1995, tedy před 30 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: činnosti pro osobní a fyzickou pohodu (96040). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 63500833
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Osvobození 137, 345 25 Hostouň
- Stav
- Aktivní
Je firma Monika Podlipová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Monika Podlipová
- Sídlo
- Osvobození 137, 345 25 Hostouň
- IČO
- 63500833
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Monika Podlipová
- IČO
- 63500833
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Osvobození 137, 345 25 Hostouň
- Okres
- Domažlice
- Kraj
- Plzeňský kraj
- Datum vzniku
- 17. listopadu 1995
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 96040 Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Domažlice: 11 330. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 7 494. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 96040) v Plzeňském kraji: 2 143. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Monika Podlipová
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Monika Podlipová
Jaké je IČO firmy Monika Podlipová?
IČO firmy Monika Podlipová je 63500833.
Kde sídlí firma Monika Podlipová?
Sídlo firmy Monika Podlipová je Osvobození 137, 345 25 Hostouň, okres Domažlice, Plzeňský kraj.
Čím se zabývá Monika Podlipová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je činnosti pro osobní a fyzickou pohodu (96040).
Kolik zaměstnanců má Monika Podlipová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Monika Podlipová?
Firma Monika Podlipová vznikla 17. listopadu 1995 a existuje 30 let.
Je firma Monika Podlipová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 63500833.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jaroslava Kováříková
Hostouň · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Iveta Jopková
Hostouň · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Rusty Clinic s.r.o.
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Zdeňka Janečková
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jolana Růžková
Pařezov · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Alla Danč
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jiří Urban
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Stanislav Hrnčíř
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Olha Pasechnyk
Domažlice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Nikola Drátovníková
Staňkov · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Jaromír Iha
Všeruby · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu
- Thanathon Pimpracha
Česká Kubice · Činnosti pro osobní a fyzickou pohodu