Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Natálie Kubalová
Natálie Kubalová je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Plesenská 298, 747 64 Velká Polom (okres Ostrava-město). IČO firmy je 19250151. Vznikla 14. dubna 2023, tedy před 3 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 19250151
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Plesenská 298, 747 64 Velká Polom
- Stav
- Aktivní
Je firma Natálie Kubalová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Natálie Kubalová
- Sídlo
- Plesenská 298, 747 64 Velká Polom
- IČO
- 19250151
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Natálie Kubalová
- IČO
- 19250151
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Plesenská 298, 747 64 Velká Polom
- Okres
- Ostrava-město
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 14. dubna 2023
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ostrava-město: 83 575. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 48 772. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v Moravskoslezském kraji: 10 876. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Natálie Kubalová
Převažující činnost · CZ-NACE
G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Natálie Kubalová
Jaké je IČO firmy Natálie Kubalová?
IČO firmy Natálie Kubalová je 19250151.
Kde sídlí firma Natálie Kubalová?
Sídlo firmy Natálie Kubalová je Plesenská 298, 747 64 Velká Polom, okres Ostrava-město, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Natálie Kubalová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G).
Kolik zaměstnanců má Natálie Kubalová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Natálie Kubalová?
Firma Natálie Kubalová vznikla 14. dubna 2023 a existuje 3 roky.
Je firma Natálie Kubalová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 19250151.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Bc. Radim Chamrád
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Petra Kusynová
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Daniel Matejovič
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Monika Vlková
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Radim Gajdorus
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Vera Vrábliková
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Pleny s.r.o.
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Chcipleny s.r.o.
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- magistr Gabriela Dvořák
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Eotara s.r.o.
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- Pavlína Kališová
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
- KOVOZNÁŠ s.r.o.
Velká Polom · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel