Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Nikola Večeřová
Nikola Večeřová je zemědělský podnikatel - fyzická osoba se sídlem K Olšině 514, 735 14 Orlová (okres Karviná). IČO firmy je 07356277. Vznikla 9. srpna 2018, tedy před 8 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 07356277
- Právní forma
- Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
- Sídlo
- K Olšině 514, 735 14 Orlová
- Stav
- Aktivní
Je firma Nikola Večeřová spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Nikola Večeřová
- Sídlo
- K Olšině 514, 735 14 Orlová
- IČO
- 07356277
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Nikola Večeřová
- IČO
- 07356277
- Právní forma
- Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
- Sídlo
- K Olšině 514, 735 14 Orlová
- Část obce
- Lutyně
- Okres
- Karviná
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 9. srpna 2018
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 01 Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Karviná: 40 428. Z toho s právní formou zemědělský podnikatel - fyzická osoba: 376. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 01) v Moravskoslezském kraji: 2 267. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Nikola Večeřová
Převažující činnost · CZ-NACE
01 Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Nikola Večeřová
Jaké je IČO firmy Nikola Večeřová?
IČO firmy Nikola Večeřová je 07356277.
Kde sídlí firma Nikola Večeřová?
Sídlo firmy Nikola Večeřová je K Olšině 514, 735 14 Orlová, okres Karviná, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Nikola Večeřová?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01).
Kolik zaměstnanců má Nikola Večeřová?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Nikola Večeřová?
Firma Nikola Večeřová vznikla 9. srpna 2018 a existuje 8 let.
Je firma Nikola Večeřová aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 07356277.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Petr Míček
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Michal Kanaloš
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- mgr, Bc. Jana Wojtasová
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Lukáš Wojtas
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Lenka Koplová
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- MUNDO LIMPIO s.r.o.
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Miroslav Sedláček
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Oldřich Sidzina
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Marek Polok
Orlová · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Emerich Wybraniec
Dolní Lutyně · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Martin Dej
Bohumín · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
- Michaela Tkačíková
Rychvald · Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti