Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Norbert Jochec
Norbert Jochec je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Rejvízská 21, 790 01 Jeseník (okres Jeseník). IČO firmy je 76588700. Vznikla 27. března 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 76588700
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Rejvízská 21, 790 01 Jeseník
- Stav
- Aktivní
Je firma Norbert Jochec spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Norbert Jochec
- Sídlo
- Rejvízská 21, 790 01 Jeseník
- IČO
- 76588700
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Norbert Jochec
- IČO
- 76588700
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Rejvízská 21, 790 01 Jeseník
- Část obce
- Dětřichov
- Okres
- Jeseník
- Kraj
- Olomoucký kraj
- Datum vzniku
- 27. března 2019
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jeseník: 9 474. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 6 791. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) v Olomouckém kraji: 4 830. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.
Čím se zabývá Norbert Jochec
Převažující činnost · CZ-NACE
43120 Příprava staveniště
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 81290 Ostatní úklidové činnosti
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Norbert Jochec
Jaké je IČO firmy Norbert Jochec?
IČO firmy Norbert Jochec je 76588700.
Kde sídlí firma Norbert Jochec?
Sídlo firmy Norbert Jochec je Rejvízská 21, 790 01 Jeseník, okres Jeseník, Olomoucký kraj.
Čím se zabývá Norbert Jochec?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kolik zaměstnanců má Norbert Jochec?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Norbert Jochec?
Firma Norbert Jochec vznikla 27. března 2019 a existuje 7 let.
Je firma Norbert Jochec aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76588700.
Další firmy v Olomouckém kraji
- 000 s.r.o.Šternberk
- 04Rokytnice
- 09 AGRA Přerov spol. s r.o.Troubky
- 100&1 detailing s.r.o.Přerov
- 100LUK s.r.o.Olomouc
- 100 Much s.r.o.Bělkovice-Lašťany
- 100pro elektro s.r.o.Šternberk
- 1/10th Special Forces Group (Airborne)Přerov
Firmy s podobnou činností
- 009 Group CZ s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 1000km s.r.o.Příprava staveniště
- 100ČES MND s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100 CZK MB s.r.o.Příprava staveniště
- 100klíčů Beta, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Brno, s.r.o.Specializované stavební činnosti
- 100klíčů Praha, s.r.o.Demolice a příprava staveniště
- 100klíčů reality, s.r.o.Demolice a příprava staveniště