Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ondřej Karpíšek, DiS.
Ondřej Karpíšek, DiS. je fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství se sídlem Pahrbek 1211/21, 618 00 Brno (okres Brno-město). IČO firmy je 05541221. Vznikla 7. listopadu 2016, tedy před 9 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: ostatní činnosti související se zdravotní péčí (8690). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05541221
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Pahrbek 1211/21, 618 00 Brno
- Stav
- Aktivní
Je firma Ondřej Karpíšek, DiS. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ondřej Karpíšek, DiS.
- Sídlo
- Pahrbek 1211/21, 618 00 Brno
- IČO
- 05541221
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ondřej Karpíšek, DiS.
- IČO
- 05541221
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství
- Sídlo
- Pahrbek 1211/21, 618 00 Brno
- Část obce
- Černovice
- Okres
- Brno-město
- Kraj
- Jihomoravský kraj
- Datum vzniku
- 7. listopadu 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 8690 Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Brno-město: 152 782. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství: 6 385. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 8690) v Jihomoravském kraji: 1 085. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ondřej Karpíšek, DiS.
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ondřej Karpíšek, DiS.
Jaké je IČO firmy Ondřej Karpíšek, DiS.?
IČO firmy Ondřej Karpíšek, DiS. je 05541221.
Kde sídlí firma Ondřej Karpíšek, DiS.?
Sídlo firmy Ondřej Karpíšek, DiS. je Pahrbek 1211/21, 618 00 Brno, okres Brno-město, Jihomoravský kraj.
Čím se zabývá Ondřej Karpíšek, DiS.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je ostatní činnosti související se zdravotní péčí (8690).
Kolik zaměstnanců má Ondřej Karpíšek, DiS.?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Ondřej Karpíšek, DiS.?
Firma Ondřej Karpíšek, DiS. vznikla 7. listopadu 2016 a existuje 9 let.
Je firma Ondřej Karpíšek, DiS. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05541221.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Bc. Lucie Bilíčková
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- PRIMALOGOPEDIE s.r.o.
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- ANDREA BRACHOVÁ
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Klinika Podané ruce terapie s.r.o.
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Mgr. DITA DEBOWSKÁ
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Kateřina Jana Claré, DiS.
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Bc. Pavel Zrubek
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Mgr. Anna Štaudová
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Rehabilitace VHP s.r.o.
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Mgr. Alena Černá
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Mgr. Martina Klocková, Ph.D.
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí
- Mgr. et Mgr. Petra Šmerek
Brno · Ostatní činnosti související se zdravotní péčí