Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Pavel Adamus
Pavel Adamus je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Mládežnická 1587/20, 736 01 Havířov (okres Karviná). IČO firmy je 21629102. Vznikla 20. května 2024, tedy před 2 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: informační a komunikační činnosti (J). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 21629102
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Mládežnická 1587/20, 736 01 Havířov
- Stav
- Aktivní
Je firma Pavel Adamus spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Pavel Adamus
- Sídlo
- Mládežnická 1587/20, 736 01 Havířov
- IČO
- 21629102
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Pavel Adamus
- IČO
- 21629102
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Mládežnická 1587/20, 736 01 Havířov
- Část obce
- Podlesí
- Okres
- Karviná
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 20. května 2024
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- J Informační a komunikační činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Karviná: 40 428. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 29 109. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE J) v Moravskoslezském kraji: 3 259. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Pavel Adamus
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Pavel Adamus
Jaké je IČO firmy Pavel Adamus?
IČO firmy Pavel Adamus je 21629102.
Kde sídlí firma Pavel Adamus?
Sídlo firmy Pavel Adamus je Mládežnická 1587/20, 736 01 Havířov, okres Karviná, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Pavel Adamus?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je informační a komunikační činnosti (J).
Kdy vznikla firma Pavel Adamus?
Firma Pavel Adamus vznikla 20. května 2024 a existuje 2 roky.
Je firma Pavel Adamus aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 21629102.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- yopjob s.r.o.
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Tomáš Krejčiřík
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Ing. Bořek Tuleja
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Eliška Veselá
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- GIRITON Systems s.r.o.
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Adam Zakuťanský
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Bc. Daniel Peterek
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Šimon Wlosok
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Ing. Zuzana Kociánová
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Michal Lubeník
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- Filip Čapek
Havířov · Informační a komunikační činnosti
- David Sajdak
Havířov · Informační a komunikační činnosti