Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Pavel Fulín
Pavel Fulín je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Bezděkově 2002, 256 01 Benešov (okres Benešov). IČO firmy je 08456771. Vznikla 28. srpna 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: příprava staveniště (43120). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 08456771
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Bezděkově 2002, 256 01 Benešov
- Stav
- Aktivní
Je firma Pavel Fulín spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Pavel Fulín
- Sídlo
- Na Bezděkově 2002, 256 01 Benešov
- IČO
- 08456771
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Pavel Fulín
- IČO
- 08456771
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Na Bezděkově 2002, 256 01 Benešov
- Okres
- Benešov
- Kraj
- Středočeský kraj
- Datum vzniku
- 28. srpna 2019
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 43120 Příprava staveniště
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Benešov: 25 840. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 902. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 43120) ve Středočeském kraji: 13 438. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Pavel Fulín
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Pavel Fulín
Jaké je IČO firmy Pavel Fulín?
IČO firmy Pavel Fulín je 08456771.
Kde sídlí firma Pavel Fulín?
Sídlo firmy Pavel Fulín je Na Bezděkově 2002, 256 01 Benešov, okres Benešov, Středočeský kraj.
Čím se zabývá Pavel Fulín?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je příprava staveniště (43120).
Kolik zaměstnanců má Pavel Fulín?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Pavel Fulín?
Firma Pavel Fulín vznikla 28. srpna 2019 a existuje 7 let.
Je firma Pavel Fulín aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 08456771.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Viktor Mykhailov
Benešov · Příprava staveniště
- Petr Lukáš
Benešov · Příprava staveniště
- Zoltan Vas
Benešov · Příprava staveniště
- Oleksandr Lupych
Benešov · Příprava staveniště
- Yevhen Pyts
Benešov · Příprava staveniště
- Michal Onderka
Benešov · Příprava staveniště
- Dmytro Subota
Benešov · Příprava staveniště
- Petr Šelicha
Benešov · Příprava staveniště
- Michal Čermák
Benešov · Příprava staveniště
- Vasyl Stehura
Benešov · Příprava staveniště
- PhDr. Viktor Cina
Benešov · Příprava staveniště
- Oleksandr Chernyshov
Benešov · Příprava staveniště