Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Pavel Janota

Pavel Janota je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Zahradní 1268, 751 31 Lipník nad Bečvou (okres Přerov). IČO firmy je 02523213. Vznikla 6. ledna 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: slévárenství (245). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
02523213
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Zahradní 1268, 751 31 Lipník nad Bečvou
Stav
Aktivní

Je firma Pavel Janota spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Pavel Janota
Sídlo
Zahradní 1268, 751 31 Lipník nad Bečvou
IČO
02523213
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Pavel Janota
IČO
02523213
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Zahradní 1268, 751 31 Lipník nad Bečvou
Část obce
Lipník nad Bečvou I-Město
Okres
Přerov
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
6. ledna 2014
Převažující činnost (CZ-NACE)
245 Slévárenství
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Přerov: 24 859. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 16 868. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 245) v Olomouckém kraji: 35. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Pavel Janota

Převažující činnost · CZ-NACE

245 Slévárenství

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Pavel Janota

Jaké je IČO firmy Pavel Janota?

IČO firmy Pavel Janota je 02523213.

Kde sídlí firma Pavel Janota?

Sídlo firmy Pavel Janota je Zahradní 1268, 751 31 Lipník nad Bečvou, okres Přerov, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá Pavel Janota?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je slévárenství (245).

Kdy vznikla firma Pavel Janota?

Firma Pavel Janota vznikla 6. ledna 2014 a existuje 12 let.

Je firma Pavel Janota aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 02523213.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.