Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Pavel Karásek

Pavel Karásek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Na Příkopech 88, 281 29 Žiželice (okres Kolín). IČO firmy je 71133461. Vznikla 7. října 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: silniční nákladní doprava (49410). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
71133461
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na Příkopech 88, 281 29 Žiželice
Stav
Aktivní

Je firma Pavel Karásek spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Pavel Karásek
Sídlo
Na Příkopech 88, 281 29 Žiželice
IČO
71133461
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Pavel Karásek
IČO
71133461
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Na Příkopech 88, 281 29 Žiželice
Okres
Kolín
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
7. října 2002
Převažující činnost (CZ-NACE)
49410 Silniční nákladní doprava
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Kolín: 23 917. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 17 545. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 49410) ve Středočeském kraji: 11 786. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Pavel Karásek

Převažující činnost · CZ-NACE

49410 Silniční nákladní doprava

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Pavel Karásek

Jaké je IČO firmy Pavel Karásek?

IČO firmy Pavel Karásek je 71133461.

Kde sídlí firma Pavel Karásek?

Sídlo firmy Pavel Karásek je Na Příkopech 88, 281 29 Žiželice, okres Kolín, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Pavel Karásek?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je silniční nákladní doprava (49410).

Kolik zaměstnanců má Pavel Karásek?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Pavel Karásek?

Firma Pavel Karásek vznikla 7. října 2002 a existuje 24 let.

Je firma Pavel Karásek aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 71133461.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.