Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Pavel Radics

Pavel Radics je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Kounice 606/7, 357 31 Horní Slavkov (okres Sokolov). IČO firmy je 76300897. Vznikla 30. dubna 2008, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
76300897
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Kounice 606/7, 357 31 Horní Slavkov
Stav
Aktivní

Je firma Pavel Radics spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Pavel Radics
Sídlo
Kounice 606/7, 357 31 Horní Slavkov
IČO
76300897
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Pavel Radics
IČO
76300897
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Kounice 606/7, 357 31 Horní Slavkov
Okres
Sokolov
Kraj
Karlovarský kraj
Datum vzniku
30. dubna 2008
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Sokolov: 15 488. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 10 912. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 56100) v Karlovarském kraji: 4 307. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Pavel Radics

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Pavel Radics

Jaké je IČO firmy Pavel Radics?

IČO firmy Pavel Radics je 76300897.

Kde sídlí firma Pavel Radics?

Sídlo firmy Pavel Radics je Kounice 606/7, 357 31 Horní Slavkov, okres Sokolov, Karlovarský kraj.

Čím se zabývá Pavel Radics?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních (56100).

Kolik zaměstnanců má Pavel Radics?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Pavel Radics?

Firma Pavel Radics vznikla 30. dubna 2008 a existuje 18 let.

Je firma Pavel Radics aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76300897.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jaroslav Pumpr

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Melanie Camová

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • POHOSTIT s.r.o.

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Jiří Havel

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Mohammad Khaleel Zidan Ankasori

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Milan Klobušický

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Jakub Misler

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Pivnice Ráj s.r.o.

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Jakub Löbl

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Markéta Kostěncová

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Marcela Ottová

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních

  • Josef Budka

    Horní Slavkov · Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních