Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Pavel Turčínek
Pavel Turčínek je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Československé armády 1945, 738 01 Frýdek-Místek (okres Frýdek-Místek). IČO firmy je 63354136. Vznikla 13. dubna 1995, tedy před 31 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: instalace průmyslových strojů a zařízení (33200). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 63354136
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Československé armády 1945, 738 01 Frýdek-Místek
- Stav
- Aktivní
Je firma Pavel Turčínek spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Pavel Turčínek
- Sídlo
- Československé armády 1945, 738 01 Frýdek-Místek
- IČO
- 63354136
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Pavel Turčínek
- IČO
- 63354136
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Československé armády 1945, 738 01 Frýdek-Místek
- Část obce
- Místek
- Okres
- Frýdek-Místek
- Kraj
- Moravskoslezský kraj
- Datum vzniku
- 13. dubna 1995
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 33200 Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Frýdek-Místek: 48 287. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 33 318. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 33200) v Moravskoslezském kraji: 2 082. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Pavel Turčínek
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Pavel Turčínek
Jaké je IČO firmy Pavel Turčínek?
IČO firmy Pavel Turčínek je 63354136.
Kde sídlí firma Pavel Turčínek?
Sídlo firmy Pavel Turčínek je Československé armády 1945, 738 01 Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj.
Čím se zabývá Pavel Turčínek?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je instalace průmyslových strojů a zařízení (33200).
Kdy vznikla firma Pavel Turčínek?
Firma Pavel Turčínek vznikla 13. dubna 1995 a existuje 31 let.
Je firma Pavel Turčínek aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 63354136.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Michal Liberda
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Jan Koller
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Karel Frantík
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Tomáš Koller
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Ing. Petr Tyleček
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Bc. Pavel Havlíček
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Patrik Lipka
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Jaromír Půček
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Roman Poloch
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Tomáš Buštík
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- MAR-COMPLEX s.r.o.
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení
- Ondřej Peterek
Frýdek-Místek · Instalace průmyslových strojů a zařízení