Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Pavel Zdeněk
Pavel Zdeněk je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Jižní 189/19, 312 00 Plzeň (okres Plzeň-město). IČO firmy je 72290064. Vznikla 10. dubna 2002, tedy před 24 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba oděvů (14). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 72290064
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jižní 189/19, 312 00 Plzeň
- Stav
- Aktivní
Je firma Pavel Zdeněk spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Pavel Zdeněk
- Sídlo
- Jižní 189/19, 312 00 Plzeň
- IČO
- 72290064
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Pavel Zdeněk
- IČO
- 72290064
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Jižní 189/19, 312 00 Plzeň
- Část obce
- Červený Hrádek
- Okres
- Plzeň-město
- Kraj
- Plzeňský kraj
- Datum vzniku
- 10. dubna 2002
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 14 Výroba oděvů
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Plzeň-město: 54 750. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 33 144. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 14) v Plzeňském kraji: 1 446. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Pavel Zdeněk
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Pavel Zdeněk
Jaké je IČO firmy Pavel Zdeněk?
IČO firmy Pavel Zdeněk je 72290064.
Kde sídlí firma Pavel Zdeněk?
Sídlo firmy Pavel Zdeněk je Jižní 189/19, 312 00 Plzeň, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj.
Čím se zabývá Pavel Zdeněk?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba oděvů (14).
Kolik zaměstnanců má Pavel Zdeněk?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Pavel Zdeněk?
Firma Pavel Zdeněk vznikla 10. dubna 2002 a existuje 24 let.
Je firma Pavel Zdeněk aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72290064.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Nicole Hulinská
Plzeň · Výroba oděvů
- Zdeňka Zachová
Plzeň · Výroba oděvů
- Anna Holubová
Plzeň · Výroba oděvů
- Lucie Ehrenbergerová
Plzeň · Výroba oděvů
- Alena Ryglová
Plzeň · Výroba oděvů
- Mgr. Silvie Slupská
Plzeň · Výroba oděvů
- POINT service, spol. s r.o.
Plzeň · Výroba oděvů
- Tadeáš Kapic
Plzeň · Výroba oděvů
- Kateřina Pechová
Plzeň · Výroba oděvů
- Nadiia Skyba
Plzeň · Výroba oděvů
- Michaela Zatřepálková
Plzeň · Výroba oděvů
- Mgr. Jana Farková
Plzeň · Výroba oděvů