Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Pavlo Koval
Pavlo Koval je zahraniční fyzická osoba se sídlem Slévačská 496/7, 198 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 02882922. Vznikla 9. dubna 2014, tedy před 12 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba konstrukčních kovových výrobků (251). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 02882922
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Slévačská 496/7, 198 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma Pavlo Koval spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Pavlo Koval
- Sídlo
- Slévačská 496/7, 198 00 Praha
- IČO
- 02882922
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Pavlo Koval
- IČO
- 02882922
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Slévačská 496/7, 198 00 Praha
- Část obce
- Hloubětín (Praha 14)
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 9. dubna 2014
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 251 Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Počet zaměstnanců (kategorie)
- Bez zaměstnanců
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou zahraniční fyzická osoba: 30 944. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 251) v hlavním městě Praze: 200. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Pavlo Koval
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 256 Povrchová úprava a zušlechťování kovů; obrábění
- 2752 Výroba neelektrických spotřebičů převážně pro domácnost
- 431 Demolice a příprava staveniště
- 471 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
- 52 Skladování a vedlejší činnosti v dopravě
- 55 Ubytování
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 711 Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství
- 8129 Ostatní úklidové činnosti
- 9609 Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Pavlo Koval
Jaké je IČO firmy Pavlo Koval?
IČO firmy Pavlo Koval je 02882922.
Kde sídlí firma Pavlo Koval?
Sídlo firmy Pavlo Koval je Slévačská 496/7, 198 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá Pavlo Koval?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba konstrukčních kovových výrobků (251).
Kolik zaměstnanců má Pavlo Koval?
Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.
Kdy vznikla firma Pavlo Koval?
Firma Pavlo Koval vznikla 9. dubna 2014 a existuje 12 let.
Je firma Pavlo Koval aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 02882922.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Jan Přibyl
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- LUKPIN Trans s.r.o.
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- INTEWAY s.r.o.
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- JAP STEELEX, s.r.o. "v likvidaci"
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Easy Trade Economics s.r.o. v likvidaci
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Alexandr Puşchin
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Čtvrtá bently s.r.o.
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Work Wonders s.r.o.
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Fedir Buna
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- EKONSTAV družstvo
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- SOLARFIX s.r.o.
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků
- Pavel John
Praha · Výroba konstrukčních kovových výrobků