Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Petr Hruška

Petr Hruška je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Milíkov 405, 739 81 Milíkov (okres Frýdek-Místek). IČO firmy je 42014395. Vznikla 28. srpna 1991, tedy před 35 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
42014395
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Milíkov 405, 739 81 Milíkov
Stav
Aktivní

Je firma Petr Hruška spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Petr Hruška
Sídlo
Milíkov 405, 739 81 Milíkov
IČO
42014395
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Petr Hruška
IČO
42014395
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Milíkov 405, 739 81 Milíkov
Okres
Frýdek-Místek
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
28. srpna 1991
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Frýdek-Místek: 48 287. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 33 318. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v Moravskoslezském kraji: 10 876. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Petr Hruška

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Petr Hruška

Jaké je IČO firmy Petr Hruška?

IČO firmy Petr Hruška je 42014395.

Kde sídlí firma Petr Hruška?

Sídlo firmy Petr Hruška je Milíkov 405, 739 81 Milíkov, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá Petr Hruška?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G).

Kdy vznikla firma Petr Hruška?

Firma Petr Hruška vznikla 28. srpna 1991 a existuje 35 let.

Je firma Petr Hruška aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 42014395.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Pavlína Kantorová

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • EngiCon s.r.o.

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Halina Waclawková

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Alžběta Stodolová

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Spíme-zdravě s.r.o.

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Milan Wolny

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Pavlína Josiek

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Lenka Kovaříková

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Lukáš Puczok

    Milíkov · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jan Lichnovský

    Brušperk · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Lucie Krátká

    Brušperk · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Petr Vicher

    Brušperk · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel