Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Petr Otruba

Petr Otruba je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Víceměřice 182, 798 26 Víceměřice (okres Prostějov). IČO firmy je 07832877. Vznikla 23. ledna 2019, tedy před 7 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
07832877
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Víceměřice 182, 798 26 Víceměřice
Stav
Aktivní

Je firma Petr Otruba spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Petr Otruba
Sídlo
Víceměřice 182, 798 26 Víceměřice
IČO
07832877
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Petr Otruba
IČO
07832877
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Víceměřice 182, 798 26 Víceměřice
Okres
Prostějov
Kraj
Olomoucký kraj
Datum vzniku
23. ledna 2019
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Prostějov: 22 248. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 15 213. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 257) v Olomouckém kraji: 2 320. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Petr Otruba

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Petr Otruba

Jaké je IČO firmy Petr Otruba?

IČO firmy Petr Otruba je 07832877.

Kde sídlí firma Petr Otruba?

Sídlo firmy Petr Otruba je Víceměřice 182, 798 26 Víceměřice, okres Prostějov, Olomoucký kraj.

Čím se zabývá Petr Otruba?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků (257).

Kdy vznikla firma Petr Otruba?

Firma Petr Otruba vznikla 23. ledna 2019 a existuje 7 let.

Je firma Petr Otruba aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 07832877.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jaroslav Ryška

    Víceměřice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Radovan Pastirik

    Víceměřice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Jiří Dostálík

    Víceměřice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Josef Chumchál

    Vřesovice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Radim Hrazdil

    Laškov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Vojtěch Charvát

    Doloplazy · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Marek Balaš

    Čelechovice na Hané · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Petr Vymazal

    Prostějov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Martin Smutný

    Bílovice-Lutotín · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Petr Grulich

    Ludmírov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • Břetislav Horák

    Vranovice-Kelčice · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků

  • David Vychodil

    Prostějov · Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků