Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Petr Skalický

Petr Skalický je zemědělský podnikatel - fyzická osoba se sídlem Doublovičky 12, 264 01 Jesenice (okres Příbram). IČO firmy je 01078798. Vznikla 5. září 2012, tedy před 14 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
01078798
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Doublovičky 12, 264 01 Jesenice
Stav
Aktivní

Je firma Petr Skalický spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Petr Skalický
Sídlo
Doublovičky 12, 264 01 Jesenice
IČO
01078798
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Petr Skalický
IČO
01078798
Právní forma
Zemědělský podnikatel - fyzická osoba
Sídlo
Doublovičky 12, 264 01 Jesenice
Část obce
Doublovičky
Okres
Příbram
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
5. září 2012
Převažující činnost (CZ-NACE)
01 Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Příbram: 29 598. Z toho s právní formou zemědělský podnikatel - fyzická osoba: 920. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 01) ve Středočeském kraji: 3 403. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Registry neobsahují tržby ani zisk.

Čím se zabývá Petr Skalický

Převažující činnost · CZ-NACE

01 Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

  1. 016 Podpůrné činnosti pro zemědělství a posklizňové činnosti
  2. 49320 Taxislužba a pronájem osobních vozů s řidičem
  3. 4939 Ostatní pozemní osobní doprava j. n.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Petr Skalický

Jaké je IČO firmy Petr Skalický?

IČO firmy Petr Skalický je 01078798.

Kde sídlí firma Petr Skalický?

Sídlo firmy Petr Skalický je Doublovičky 12, 264 01 Jesenice, okres Příbram, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Petr Skalický?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti (01).

Kolik zaměstnanců má Petr Skalický?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Petr Skalický?

Firma Petr Skalický vznikla 5. září 2012 a existuje 14 let.

Je firma Petr Skalický aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 01078798.

Další firmy ve Středočeském kraji

Firmy s podobnou činností