Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Petr Vlasák
Petr Vlasák je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Vrahovická 326/85, 798 11 Prostějov (okres Prostějov). IČO firmy je 76322882. Vznikla 14. května 2008, tedy před 18 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 76322882
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vrahovická 326/85, 798 11 Prostějov
- Stav
- Aktivní
Je firma Petr Vlasák spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Petr Vlasák
- Sídlo
- Vrahovická 326/85, 798 11 Prostějov
- IČO
- 76322882
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Petr Vlasák
- IČO
- 76322882
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Vrahovická 326/85, 798 11 Prostějov
- Část obce
- Vrahovice
- Okres
- Prostějov
- Kraj
- Olomoucký kraj
- Datum vzniku
- 14. května 2008
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 461 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Prostějov: 22 248. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 15 213. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 461) v Olomouckém kraji: 7 009. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Petr Vlasák
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Petr Vlasák
Jaké je IČO firmy Petr Vlasák?
IČO firmy Petr Vlasák je 76322882.
Kde sídlí firma Petr Vlasák?
Sídlo firmy Petr Vlasák je Vrahovická 326/85, 798 11 Prostějov, okres Prostějov, Olomoucký kraj.
Čím se zabývá Petr Vlasák?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení (461).
Kdy vznikla firma Petr Vlasák?
Firma Petr Vlasák vznikla 14. května 2008 a existuje 18 let.
Je firma Petr Vlasák aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 76322882.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Pánek Invest s.r.o.
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. Jitka Entnerová
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Martina Blahová
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- PV ROOF, s.r.o.
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- LARFIMEX s.r.o.
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. Radoslav Škutka
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Lenka Dosedlová
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ondřej Šmída
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Václav Vondál
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Václav Melichar
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Pavel Štverák
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
- Ing. arch. Jaroslav Skoupil
Prostějov · Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení