Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Petrik - řeznictví, s.r.o.

Petrik - řeznictví, s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Jana Žižky 388, 378 81 Slavonice (okres Jindřichův Hradec). IČO firmy je 26069725. Vznikla 30. ledna 2004, tedy před 22 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků (101). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
26069725
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jana Žižky 388, 378 81 Slavonice
Stav
Aktivní

Je firma Petrik - řeznictví, s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Krajský soud v Českých Budějovicích, C 12055/KSCB

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Petrik - řeznictví, s.r.o.
Sídlo
Jana Žižky 388, 378 81 Slavonice
IČO
26069725
Zápis v rejstříku
C 12055/KSCB vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Petrik - řeznictví, s.r.o.
IČO
26069725
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Jana Žižky 388, 378 81 Slavonice
Okres
Jindřichův Hradec
Kraj
Jihočeský kraj
Datum vzniku
30. ledna 2004
Počet zaměstnanců (kategorie)
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
200 000,00 Kč
Spisová značka
C 12055/KSCB
Rejstříkový soud
Krajský soud v Českých Budějovicích
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jindřichův Hradec: 20 199. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 2 234. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 101) v Jihočeském kraji: 121. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Petrik - řeznictví, s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 4. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. řeznictví a uzenářství
  2. hostinská činnost
  3. výroba, obchod aslužby neuvedené vpřílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oboru činnosti - velkoobchod a maloobchod
  4. prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Josef Petrikjednatel · od 30. ledna 2004
  • Michal PetrikJednatel · od 3. prosince 2025
  • Josef PetrikJednatel · od 3. prosince 2025

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
200 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Krajský soud v Českých Budějovicích, spisová značka C 12055/KSCB.

Časté otázky o firmě Petrik - řeznictví, s.r.o.

Jaké je IČO firmy Petrik - řeznictví, s.r.o.?

IČO firmy Petrik - řeznictví, s.r.o. je 26069725.

Kde sídlí firma Petrik - řeznictví, s.r.o.?

Sídlo firmy Petrik - řeznictví, s.r.o. je Jana Žižky 388, 378 81 Slavonice, okres Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj.

Čím se zabývá Petrik - řeznictví, s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků (101). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 4.

Kolik zaměstnanců má Petrik - řeznictví, s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 10 - 19 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Petrik - řeznictví, s.r.o.?

Firma Petrik - řeznictví, s.r.o. vznikla 30. ledna 2004 a existuje 22 let.

Jaký je základní kapitál firmy Petrik - řeznictví, s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 200 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Petrik - řeznictví, s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Josef Petrik (jednatel), Michal Petrik (jednatel), Josef Petrik (jednatel).

Je firma Petrik - řeznictví, s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 26069725.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Jiří Nerad

    Slavonice · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • David Mihal

    Dačice · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Jaroslav Kohout

    Plavsko · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Oldřich Švec

    Rapšach · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Jaroslav Bartůšek

    Jarošov nad Nežárkou · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • MEFISTO Studená s.r.o.

    Studená · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Jatky Pecha s.r.o.

    Číměř · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Jiří Turinský

    Jindřichův Hradec · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Irena Krisová

    Jindřichův Hradec · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Karel Loskot

    Nová Bystřice · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • Marie Kučerová

    Stráž nad Nežárkou · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků

  • WSmeat s.r.o.

    Kunžak · Zpracování a konzervování masa a výroba masných výrobků