Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
PJI Commerce s.r.o.
PJI Commerce s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Platnéřská 88/9, 110 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 09331905. Vznikla 14. července 2020, tedy před 6 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných (3811). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 09331905
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Platnéřská 88/9, 110 00 Praha
- Stav
- Aktivní
Je firma PJI Commerce s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Městský soud v Praze, C 334624/MSPH
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- PJI Commerce s.r.o.
- Sídlo
- Platnéřská 88/9, 110 00 Praha
- IČO
- 09331905
- Zápis v rejstříku
- C 334624/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- PJI Commerce s.r.o.
- IČO
- 09331905
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Platnéřská 88/9, 110 00 Praha
- Část obce
- Staré Město
- Okres
- Praha
- Kraj
- Hlavní město Praha
- Datum vzniku
- 14. července 2020
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 3811 Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 334624/MSPH
- Rejstříkový soud
- Městský soud v Praze
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 258 476. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 3811) v hlavním městě Praze: 836. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá PJI Commerce s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 431 Demolice a příprava staveniště
- 46900 Nespecializovaný velkoobchod
- 47 Maloobchod, kromě motorových vozidel
- 55200 Rekreační a ostatní krátkodobé ubytování
- 620 Činnosti v oblasti informačních technologií
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 70220 Ostatní poradenství v oblasti podnikání a řízení
- 712 Technické zkoušky a analýzy
- 731 Reklamní činnosti
- 74300 Překladatelské a tlumočnické činnosti
- 772 Pronájem a leasing výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 81 Činnosti související se stavbami a úpravou krajiny
- 821 Administrativní a kancelářské činnosti
Statutární orgán
- Jaroslav Štefekjednatel · od 24. srpna 2020
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 100 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 334624/MSPH.
Časté otázky o firmě PJI Commerce s.r.o.
Jaké je IČO firmy PJI Commerce s.r.o.?
IČO firmy PJI Commerce s.r.o. je 09331905.
Kde sídlí firma PJI Commerce s.r.o.?
Sídlo firmy PJI Commerce s.r.o. je Platnéřská 88/9, 110 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.
Čím se zabývá PJI Commerce s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných (3811). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.
Kdy vznikla firma PJI Commerce s.r.o.?
Firma PJI Commerce s.r.o. vznikla 14. července 2020 a existuje 6 let.
Jaký je základní kapitál firmy PJI Commerce s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 100 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy PJI Commerce s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Jaroslav Štefek (jednatel).
Je firma PJI Commerce s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 09331905.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Atomic Partners s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Albera Protek s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Industry Leader s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- VITLEONOR Group s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- UA KONZUL s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- InPharmMed cz s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Cromford One, s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Novaterra s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- DIAGRAM s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- HEXADATA s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- cyklobella.cz s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných
- Electric car rent CZ s.r.o.
Praha · Shromažďování a sběr odpadů, kromě nebezpečných