Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Pražská obalovna Herink, s.r.o.

Pražská obalovna Herink, s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Hlavní 26, 251 01 Herink (okres Praha-východ). IČO firmy je 28888995. Vznikla 1. května 2009, tedy před 17 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: řezání, tvarování a konečná úprava kamenů (23700). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: 10 - 19 zaměstnanců. Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 8 000 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
28888995
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Hlavní 26, 251 01 Herink
Stav
Aktivní

Je firma Pražská obalovna Herink, s.r.o. spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

    Městský soud v Praze, C 151274/MSPH

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Pražská obalovna Herink, s.r.o.
Sídlo
Hlavní 26, 251 01 Herink
IČO
28888995
Zápis v rejstříku
C 151274/MSPH vedená u Městského soudu v Praze
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Pražská obalovna Herink, s.r.o.
IČO
28888995
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Sídlo
Hlavní 26, 251 01 Herink
Okres
Praha-východ
Kraj
Středočeský kraj
Datum vzniku
1. května 2009
Počet zaměstnanců (kategorie)
10 - 19 zaměstnanců
Základní kapitál
8 000 000,00 Kč
Spisová značka
C 151274/MSPH
Rejstříkový soud
Městský soud v Praze
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha-východ: 60 705. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 8 524. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 23700) ve Středočeském kraji: 256. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Pražská obalovna Herink, s.r.o.

Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku

Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 1. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.

  1. výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Statutární orgán

  • Stanislav FrancJednatel · od 1. května 2024
  • Ing. Antonín HnízdoJednatel · od 1. května 2025

Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.

Finanční údaje

Základní kapitál
8 000 000,00 Kč
Kategorie počtu zaměstnanců
10 - 19 zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, spisová značka C 151274/MSPH.

Časté otázky o firmě Pražská obalovna Herink, s.r.o.

Jaké je IČO firmy Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

IČO firmy Pražská obalovna Herink, s.r.o. je 28888995.

Kde sídlí firma Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

Sídlo firmy Pražská obalovna Herink, s.r.o. je Hlavní 26, 251 01 Herink, okres Praha-východ, Středočeský kraj.

Čím se zabývá Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je řezání, tvarování a konečná úprava kamenů (23700). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 1.

Kolik zaměstnanců má Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: 10 - 19 zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

Firma Pražská obalovna Herink, s.r.o. vznikla 1. května 2009 a existuje 17 let.

Jaký je základní kapitál firmy Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 8 000 000,00 Kč.

Kdo je statutárním orgánem firmy Pražská obalovna Herink, s.r.o.?

V obchodním rejstříku je zapsáno: Stanislav Franc (jednatel), Ing. Antonín Hnízdo (jednatel).

Je firma Pražská obalovna Herink, s.r.o. aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 28888995.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.