Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Project Partyzánská s.r.o.
Project Partyzánská s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem Pod Strání 8, 516 01 Rychnov nad Kněžnou (okres Rychnov nad Kněžnou). IČO firmy je 05161070. Vznikla 13. června 2016, tedy před 10 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 20 000,00 Kč. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 05161070
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Pod Strání 8, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- Stav
- Aktivní
Je firma Project Partyzánská s.r.o. spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Krajský soud v Hradci Králové, C 43072/KSHK
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Project Partyzánská s.r.o.
- Sídlo
- Pod Strání 8, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- IČO
- 05161070
- Zápis v rejstříku
- C 43072/KSHK vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Project Partyzánská s.r.o.
- IČO
- 05161070
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Pod Strání 8, 516 01 Rychnov nad Kněžnou
- Okres
- Rychnov nad Kněžnou
- Kraj
- Královéhradecký kraj
- Datum vzniku
- 13. června 2016
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Základní kapitál
- 20 000,00 Kč
- Spisová značka
- C 43072/KSHK
- Rejstříkový soud
- Krajský soud v Hradci Králové
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Rychnov nad Kněžnou: 17 135. Z toho s právní formou společnost s ručením omezeným: 1 503. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v Královéhradeckém kraji: 5 958. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ) a veřejného rejstříku (Ministerstvo spravedlnosti). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Project Partyzánská s.r.o.
Převažující činnost · CZ-NACE
6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Předmět podnikání zapsaný v obchodním rejstříku
Počet zapsaných předmětů podnikání a činnosti: 2. Zápis znamená, že firma je smí vykonávat, ne že je skutečně vykonává.
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
Statutární orgán
- Ing. Marek Indrajednatel · od 26. září 2018
- Ing. Aleš Indrajednatel · od 26. září 2018
Údaje zveřejněné v obchodním rejstříku. Data narození a adresy osob neuvádíme.
Finanční údaje
- Základní kapitál
- 20 000,00 Kč
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Rejstříkový soud: Krajský soud v Hradci Králové, spisová značka C 43072/KSHK.
Časté otázky o firmě Project Partyzánská s.r.o.
Jaké je IČO firmy Project Partyzánská s.r.o.?
IČO firmy Project Partyzánská s.r.o. je 05161070.
Kde sídlí firma Project Partyzánská s.r.o.?
Sídlo firmy Project Partyzánská s.r.o. je Pod Strání 8, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj.
Čím se zabývá Project Partyzánská s.r.o.?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Počet předmětů podnikání a činnosti zapsaných v obchodním rejstříku: 2.
Kdy vznikla firma Project Partyzánská s.r.o.?
Firma Project Partyzánská s.r.o. vznikla 13. června 2016 a existuje 10 let.
Jaký je základní kapitál firmy Project Partyzánská s.r.o.?
Základní kapitál zapsaný v obchodním rejstříku je 20 000,00 Kč.
Kdo je statutárním orgánem firmy Project Partyzánská s.r.o.?
V obchodním rejstříku je zapsáno: Ing. Marek Indra (jednatel), Ing. Aleš Indra (jednatel).
Je firma Project Partyzánská s.r.o. aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 05161070.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Ivana Dobiášovská
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Jiráskova 1069-1072, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 1435 na adrese Mírová, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- TYPOS CZ s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Jana Tomanová
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků bytových jednotek čp. 1231, ul. Na Trávníku, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Oksana Babiuk
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků bytových jednotek č.p. 1341, ul. Sokolovská, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1236-37, Na Trávníku, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Zdeněk Toman
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Palackého 1374, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Společenství vlastníků jednotek Jiráskova čp. 988, Rychnov nad Kněžnou
Rychnov nad Kněžnou · Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí