Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

QUICK TRIP družstvo

QUICK TRIP družstvo je družstvo se sídlem Křenova 438/7, 162 00 Praha (okres Praha). IČO firmy je 24811190. Vznikla 18. února 2011, tedy před 15 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
24811190
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Křenova 438/7, 162 00 Praha
Stav
Aktivní

Je firma QUICK TRIP družstvo spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
QUICK TRIP družstvo
Sídlo
Křenova 438/7, 162 00 Praha
IČO
24811190
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
QUICK TRIP družstvo
IČO
24811190
Právní forma
Družstvo
Sídlo
Křenova 438/7, 162 00 Praha
Část obce
Veleslavín
Okres
Praha
Kraj
Hlavní město Praha
Datum vzniku
18. února 2011
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Praha: 712 413. Z toho s právní formou družstvo: 4 579. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 6820) v hlavním městě Praze: 58 293. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá QUICK TRIP družstvo

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
V importovaných datech není uvedena.

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Záznam firmy a Sbírka listin na justice.cz ↗

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě QUICK TRIP družstvo

Jaké je IČO firmy QUICK TRIP družstvo?

IČO firmy QUICK TRIP družstvo je 24811190.

Kde sídlí firma QUICK TRIP družstvo?

Sídlo firmy QUICK TRIP družstvo je Křenova 438/7, 162 00 Praha, okres Praha, Hlavní město Praha.

Čím se zabývá QUICK TRIP družstvo?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí (6820).

Kdy vznikla firma QUICK TRIP družstvo?

Firma QUICK TRIP družstvo vznikla 18. února 2011 a existuje 15 let.

Je firma QUICK TRIP družstvo aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 24811190.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.