Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Raduz Dlouhý

Raduz Dlouhý je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Poštovní 1306, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí (okres Frýdek-Místek). IČO firmy je 70597634. Vznikla 13. června 2001, tedy před 25 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
70597634
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Poštovní 1306, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Stav
Aktivní

Je firma Raduz Dlouhý spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Raduz Dlouhý
Sídlo
Poštovní 1306, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
IČO
70597634
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Raduz Dlouhý
IČO
70597634
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Poštovní 1306, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí
Část obce
Frýdlant
Okres
Frýdek-Místek
Kraj
Moravskoslezský kraj
Datum vzniku
13. června 2001
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Frýdek-Místek: 48 287. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 33 318. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v Moravskoslezském kraji: 10 876. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Raduz Dlouhý

Další činnosti podle CZ-NACE

Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Raduz Dlouhý

Jaké je IČO firmy Raduz Dlouhý?

IČO firmy Raduz Dlouhý je 70597634.

Kde sídlí firma Raduz Dlouhý?

Sídlo firmy Raduz Dlouhý je Poštovní 1306, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj.

Čím se zabývá Raduz Dlouhý?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G).

Kolik zaměstnanců má Raduz Dlouhý?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Raduz Dlouhý?

Firma Raduz Dlouhý vznikla 13. června 2001 a existuje 25 let.

Je firma Raduz Dlouhý aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 70597634.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Tomáš Fizia

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Pavel Ondrášek

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jiří Plucnar, DiS.

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Marcela Jedličková

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Mojmír Šigut

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • All 4 ticket s.r.o.

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Zuzana Blahutová

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Jindřich Goldmann

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Petr Jílek

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Břetislav Poruba

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Ing. Pavla Skopková

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Martina Menšíková

    Frýdlant nad Ostravicí · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel