Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Ralf Michael Georg Leumann
Ralf Michael Georg Leumann je zahraniční fyzická osoba se sídlem Velké Hydčice 76, 341 01 Velké Hydčice (okres Klatovy). IČO firmy je 30105374. Vznikla 2. října 2026. Převažující činnost podle CZ-NACE: výroba skla a skleněných výrobků (231). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 30105374
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Velké Hydčice 76, 341 01 Velké Hydčice
- Stav
- Aktivní
Je firma Ralf Michael Georg Leumann spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Ralf Michael Georg Leumann
- Sídlo
- Velké Hydčice 76, 341 01 Velké Hydčice
- IČO
- 30105374
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Ralf Michael Georg Leumann
- IČO
- 30105374
- Právní forma
- Zahraniční fyzická osoba
- Sídlo
- Velké Hydčice 76, 341 01 Velké Hydčice
- Okres
- Klatovy
- Kraj
- Plzeňský kraj
- Datum vzniku
- 2. října 2026
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 231 Výroba skla a skleněných výrobků
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Klatovy: 19 506. Z toho s právní formou zahraniční fyzická osoba: 157. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 231) v Plzeňském kraji: 56. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Ralf Michael Georg Leumann
Převažující činnost · CZ-NACE
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Ralf Michael Georg Leumann
Jaké je IČO firmy Ralf Michael Georg Leumann?
IČO firmy Ralf Michael Georg Leumann je 30105374.
Kde sídlí firma Ralf Michael Georg Leumann?
Sídlo firmy Ralf Michael Georg Leumann je Velké Hydčice 76, 341 01 Velké Hydčice, okres Klatovy, Plzeňský kraj.
Čím se zabývá Ralf Michael Georg Leumann?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je výroba skla a skleněných výrobků (231).
Kdy vznikla firma Ralf Michael Georg Leumann?
Firma Ralf Michael Georg Leumann vznikla 2. října 2026.
Je firma Ralf Michael Georg Leumann aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 30105374.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Lenka Bandíková
Kašperské Hory · Výroba skla a skleněných výrobků
- Vratislav Maslák
Dlouhá Ves · Výroba skla a skleněných výrobků
- Alla Kovalenko
Klatovy · Výroba skla a skleněných výrobků
- Jaroslav Reindl
Nezdice na Šumavě · Výroba skla a skleněných výrobků
- Miloslav Kodýdek
Sušice · Výroba skla a skleněných výrobků
- Jitka Madayová
Plánice · Výroba skla a skleněných výrobků
- Petr Tušinovský
Hartmanice · Výroba skla a skleněných výrobků
- Sklárna Annín s.r.o.
Dlouhá Ves · Výroba skla a skleněných výrobků
- large store s.r.o.
Sušice · Výroba skla a skleněných výrobků
- Kateřina Juklová
Žichovice · Výroba skla a skleněných výrobků
- GLASS - POLY s.r.o.
Horažďovice · Výroba skla a skleněných výrobků
- Marcel Potužák
Sušice · Výroba skla a skleněných výrobků