Přeskočit na obsah

Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík

Renata Čermáková

Renata Čermáková je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Jihlavská 448, 588 56 Telč (okres Jihlava). IČO firmy je 68746636. Vznikla 16. června 2003, tedy před 23 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G). Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců: bez zaměstnanců. Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Stav údajů v registru k:

IČO
68746636
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Jihlavská 448, 588 56 Telč
Stav
Aktivní

Je firma Renata Čermáková spolehlivá?

Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.

  • Stav v registru

    Aktivní

  • Insolvence

    Bez zápisu o insolvenci

    Firma není v obchodním rejstříku.

Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).

Fakturační údaje

Obchodní firma
Renata Čermáková
Sídlo
Jihlavská 448, 588 56 Telč
IČO
68746636
Stáhnout vizitku (vCard)

DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.

Údaje z registrů

Obchodní firma
Renata Čermáková
IČO
68746636
Právní forma
Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
Sídlo
Jihlavská 448, 588 56 Telč
Část obce
Telč-Štěpnice
Okres
Jihlava
Kraj
Kraj Vysočina
Datum vzniku
16. června 2003
Počet zaměstnanců (kategorie)
Bez zaměstnanců
Stav
Aktivní

Počet aktivních subjektů v registru v okrese Jihlava: 25 509. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 17 029. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE G) v kraji Vysočina: 1 954. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.

Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.

Čím se zabývá Renata Čermáková

Finanční údaje

Základní kapitál
V importovaných datech není uveden.
Kategorie počtu zaměstnanců
Bez zaměstnanců

Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.

Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.

Stav v registru

Aktivní

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.

Časté otázky o firmě Renata Čermáková

Jaké je IČO firmy Renata Čermáková?

IČO firmy Renata Čermáková je 68746636.

Kde sídlí firma Renata Čermáková?

Sídlo firmy Renata Čermáková je Jihlavská 448, 588 56 Telč, okres Jihlava, Kraj Vysočina.

Čím se zabývá Renata Čermáková?

Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel (G).

Kolik zaměstnanců má Renata Čermáková?

Český statistický úřad eviduje firmu v kategorii: bez zaměstnanců. Jde o velikostní kategorii, ne o přesný počet.

Kdy vznikla firma Renata Čermáková?

Firma Renata Čermáková vznikla 16. června 2003 a existuje 23 let.

Je firma Renata Čermáková aktivní?

Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 68746636.

Firmy s podobnou činností v okolí

Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.

  • Marie Kamanová Hlávková

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Renata Šebístková

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Kamila Komínová

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Lukáš Novák

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Bc. Michaela Nesnídalová

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • FOREGRO s.r.o.

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Dana Burianová

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • ALKODRINK - CB s.r.o.

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Martin Janoušek

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Petra Dvořáková

    Telč · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Petr Poláček

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel

  • Romana Báťová

    Jihlava · Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel