Bezplatný přehled firmy · RES a obchodní rejstřík
Renata Gáf
Renata Gáf je fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona se sídlem Pražská 266/53A, 400 01 Ústí nad Labem (okres Ústí nad Labem). IČO firmy je 72624353. Vznikla 13. března 2001, tedy před 25 lety. Převažující činnost podle CZ-NACE: univerzální administrativní činnosti (82110). Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Stav údajů v registru k:
- IČO
- 72624353
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pražská 266/53A, 400 01 Ústí nad Labem
- Stav
- Aktivní
Je firma Renata Gáf spolehlivá?
Rychlé ověření v registru plátců DPH Ministerstva financí a v obchodním rejstříku.
Stav v registru
Aktivní
Insolvence
Bez zápisu o insolvenci
Firma není v obchodním rejstříku.
Zdroj: registr plátců DPH (Ministerstvo financí ČR, služba ADIS); veřejný rejstřík (Ministerstvo spravedlnosti).
Fakturační údaje
- Obchodní firma
- Renata Gáf
- Sídlo
- Pražská 266/53A, 400 01 Ústí nad Labem
- IČO
- 72624353
DIČ firem, které nejsou plátci DPH, není veřejně dostupné.
Údaje z registrů
- Obchodní firma
- Renata Gáf
- IČO
- 72624353
- Právní forma
- Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona
- Sídlo
- Pražská 266/53A, 400 01 Ústí nad Labem
- Část obce
- Vaňov
- Okres
- Ústí nad Labem
- Kraj
- Ústecký kraj
- Datum vzniku
- 13. března 2001
- Převažující činnost (CZ-NACE)
- 82110 Univerzální administrativní činnosti
- Stav
- Aktivní
Počet aktivních subjektů v registru v okrese Ústí nad Labem: 27 024. Z toho s právní formou fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona: 18 720. Aktivních subjektů se stejnou převažující činností (CZ-NACE 82110) v Ústeckém kraji: 2 076. Čísla jsou náš výpočet z registru; registr sám takový přehled nezveřejňuje.
Údaje pocházejí z otevřených dat Registru ekonomických subjektů (ČSÚ). Importované datové sady registrů neobsahují tržby ani zisk. Účetní závěrky se zveřejňují jako dokumenty ve Sbírce listin veřejného rejstříku.
Čím se zabývá Renata Gáf
Převažující činnost · CZ-NACE
Další činnosti podle CZ-NACE
Činnosti, které u firmy eviduje Český statistický úřad.
- 55 Ubytování
- 6820 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- 68310 Zprostředkovatelské činnosti realitních agentur
- 73110 Činnosti reklamních agentur
- 77290 Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost
- 90020 Podpůrné činnosti pro scénická umění
- 96090 Poskytování ostatních osobních služeb j. n.
- G Velkoobchod a maloobchod; opravy a údržba motorových vozidel
Finanční údaje
- Základní kapitál
- V importovaných datech není uveden.
- Kategorie počtu zaměstnanců
- V importovaných datech není uvedena.
Základní kapitál není ukazatelem tržeb ani současného majetku firmy; počet zaměstnanců je velikostní kategorie, ne přesný počet.
Účetní závěrky, zejména rozvaha a výkaz zisku a ztráty, se ukládají jako dokumenty do Sbírky listin veřejného rejstříku. Portál je neimportuje jako strukturovaná data, proto zde tržby ani zisk neuvádíme.
Stav v registru
Aktivní
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence.
Časté otázky o firmě Renata Gáf
Jaké je IČO firmy Renata Gáf?
IČO firmy Renata Gáf je 72624353.
Kde sídlí firma Renata Gáf?
Sídlo firmy Renata Gáf je Pražská 266/53A, 400 01 Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, Ústecký kraj.
Čím se zabývá Renata Gáf?
Převažující činnost podle klasifikace CZ-NACE je univerzální administrativní činnosti (82110).
Kdy vznikla firma Renata Gáf?
Firma Renata Gáf vznikla 13. března 2001 a existuje 25 let.
Je firma Renata Gáf aktivní?
Firma je v registru aktivní, bez zapsané likvidace nebo insolvence. Stav si ověřte i v oficiálním registru podle IČO 72624353.
Firmy s podobnou činností v okolí
Nejprve stejná převažující činnost v obci a okrese, poté v kraji. Výběr doplňují firmy ze stejného oddílu CZ-NACE v kraji.
- Pavel Modlík
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Petra Zimová
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- David Neumann
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Zuzana Eisnerová
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Hana Fungáčová
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Ing. Vendula Novotková
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Milan Douša
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Viktor Doležal
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Olga Mladá
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Jana Čmelková
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Lucie Běhavá
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti
- Michaela Musilová
Ústí nad Labem · Univerzální administrativní činnosti